Marka Panache w tym roku po raz szósty walczy z rakiem piersi poprzez organizację kampanii profilaktycznej „Dotykam = Wygrywam”. Oddaj źle dopasowany stanik i wybierz nowe w atrakcyjnej cenie.
– W ramach kampanii przez cały październik w moim salonie wystawione będą kosze na biustonosze, do których trafią stare, zniszczone lub po prostu źle dobrane staniki. Dodatkowo, żeby zachęcić panie do wyrzucenia niewygodnych, nietrafionych[paywall] biustonoszy, w październiku będzie można zrobić zakupy ze zniżką aż do minus pięćdziesięciu procent na drugi biustonosz – mówi Edyta Bobko, właścicielka Boutique Bielizny. Staniki zostaną sprzedane do re-(CYC)lingu, a uzyskane środki przeznaczone na stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny – na wsparcie walki z rakiem piersi.
Kampania „Dotykam = Wygrywam” ma na celu edukowanie kobiet w zakresie badania piersi poprzez regularny kontakt z lekarzem specjalistą i pokazanie, że w bardzo prosty sposób, poprzez samodzielne badanie piersi w domowym zaciszu, można zadbać o swoje zdrowie i życie. – W profilaktyce raka piersi biustonosz spełnia bardzo ważną funkcję. Dobrany idealnie do sylwetki nie uciska węzłów chłonnych oraz umożliwia odpowiedni przepływ limfy, dzięki czemu zapobiega chorobom piersi. Żyjąc w wiecznym pędzie zawodowo-rodzinnym, często zapominamy o sobie. Październik to miesiąc, który przypomina nam o tym, co najważniejsze, czyli o zdrowiu i regularnym badaniu piersi. U połowy kobiet rak piersi zostaje wykryty zbyt późno. Połowa tych kobiet nie ma szans na przeżycie, bo nie wykonywały badań profilaktycznych. Dajmy sobie szansę, nie żyjemy tylko dla siebie – przekonuje E. Bobko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Polecam serdecznie, miła i profesjonalna obsługa, ceny adekwatne do jakości towaru. Skorzystam z okazji!
STARY ZA NOWY ??? JUZ LECE
Brawo :-)
Polecam serdecznie, miła i profesjonalna obsługa, ceny adekwatne do jakości towaru. Skorzystam z okazji!