Reklama

Przedszkolaki o ojczyźnie

12/11/2016 10:30

„Tu wszędzie jest moja ojczyzna” to tytuł programu słowno-muzycznego z okazji Święta Niepodległości. Wystawiły go dzieci z grupy IV w Przedszkolu nr 3.

Program rozpoczął się od poloneza oraz odśpiewania wszystkich zwrotek hymnu narodowego. Głośno wyśpiewały je niemal wszystkie dzieci – wyłączając jedynie te najmłodsze. Następnie 6-latki recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki patriotyczne. – To od was kiedyś będzie zależała ojczyzna – powiedziała do dzieci wychowawczyni grupy Małgorzata Sumiec.

Z programem dzieci wystąpiły w przedszkolu dla innych dzieci, nauczycieli i pracowników placówki oraz w Klubie Osiedlowym „Salezjańskie”.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-11-12 18:58:39

    "Pierdol swoją przynależność państwową Zrzuć pęta ojczyzny, patriotyzmu kajdany Podepcz flagę, napluj w orła Zniszcz symbole, wyjdź poza ramy''   YOUTUBE.COM - SMAR SW - NIE ZABIJAJ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-11-12 19:25:02

    ''Polska, Polska co to kurwa jest Ukrzyżowana na mapie świata To tylko jeszcze jedno skorumpowane państwo Ze swoją armią, rządem, nacjonalizmem i policją Ja nie wybrałem tego kraju I nie chcę być jego niewolnikiem Więc gówno mnie obchodzi kto nim rządzi I tak jest kutasem, bo tu chodzi o pieniądze''   YOUTUBE.COM - WŁOCHATY POLSKA (LIVE)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości