Reklama

Przedszkolaki ze świąteczną wizytą w redakcji Życia

Miłą niespodziankę zrobiły nam przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu i Niepublicznego Przedszkola Językowego „Promyczek”. Tuż przed Wielkanocą delegacje obu placówek zapukały do naszych drzwi z najlepszymi życzeniami.

Przedświąteczne wizyty przedszkoli to już w zasadzie tradycja, którą przerwała jedynie na pewien czas pandemia.

W tygodniu przedświątecznym maluchy kolejny raz przektoczyły nasze progi, przynosząc nam życzenia radosnych i spokojnych świąt. Róża i Krzyś z Przedszkola nr 11 uraczyli nas wierszykiem, wyrecytowanym z przejęciem pod okiem opiekunów, a mali goście z „Promyczka” przepyszną wielkanocną babą, która znikła z talerzy w mgnieniu oka.

Za pamięć serdecznie dziękujemy.


fot.Urszula Gielo
Róża i Krzyś z grupy 3- i 4-latków z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wprowadzili nas w świąteczny nastrój.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama