Miłą niespodziankę zrobiły nam przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu i Niepublicznego Przedszkola Językowego „Promyczek”. Tuż przed Wielkanocą delegacje obu placówek zapukały do naszych drzwi z najlepszymi życzeniami.
Przedświąteczne wizyty przedszkoli to już w zasadzie tradycja, którą przerwała jedynie na pewien czas pandemia.
W tygodniu przedświątecznym maluchy kolejny raz przektoczyły nasze progi, przynosząc nam życzenia radosnych i spokojnych świąt. Róża i Krzyś z Przedszkola nr 11 uraczyli nas wierszykiem, wyrecytowanym z przejęciem pod okiem opiekunów, a mali goście z „Promyczka” przepyszną wielkanocną babą, która znikła z talerzy w mgnieniu oka.
Za pamięć serdecznie dziękujemy.

fot.Urszula Gielo
Róża i Krzyś z grupy 3- i 4-latków z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wprowadzili nas w świąteczny nastrój.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze