Reklama

Przekroczył prędkość i chciał przekupić policjantów

W poniedziałek w godzinach południowych, policjanci dokonujący pomiarów prędkości w Moderówce zatrzymali kierowcę skody, który przekroczył prędkość.

Policjanci wypisali mu mandat karny i zatrzymali jego prawo jazdy. 40-letni mężczyzna w odpowiedzi wręczył policjantom 200 zł. Ci niezwłocznie poinformowali oficera dyżurnego swojej jednostki o wręczeniu korzyści majątkowej.

Zatrzymany w policyjnym areszcie 40-latek odpowie teraz jednocześnie za wykroczenia drogowe i przestępstwo udzielenia korzyści majątkowej.

Grozi mu za to kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2018-04-20 23:50:35

    mógł wcześniej pomyśleć i włączyć yanosika, a nie robić z siebie durnia i próbować jakichś głupich sztuczek, ala łapówki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    arek - niezalogowany 2018-04-21 15:39:22

    maja lepsze samochody i mysla ze im wszystko wolno. A jednak...Yanosik jest jeden i dla wszystkich ale jak nie korzystaja to ich wina ze policja ich lapie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości