W poniedziałek w godzinach południowych, policjanci dokonujący pomiarów prędkości w Moderówce zatrzymali kierowcę skody, który przekroczył prędkość.
Policjanci wypisali mu mandat karny i zatrzymali jego prawo jazdy. 40-letni mężczyzna w odpowiedzi wręczył policjantom 200 zł. Ci niezwłocznie poinformowali oficera dyżurnego swojej jednostki o wręczeniu korzyści majątkowej.
Zatrzymany w policyjnym areszcie 40-latek odpowie teraz jednocześnie za wykroczenia drogowe i przestępstwo udzielenia korzyści majątkowej.
Grozi mu za to kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mógł wcześniej pomyśleć i włączyć yanosika, a nie robić z siebie durnia i próbować jakichś głupich sztuczek, ala łapówki
maja lepsze samochody i mysla ze im wszystko wolno. A jednak...Yanosik jest jeden i dla wszystkich ale jak nie korzystaja to ich wina ze policja ich lapie
mógł wcześniej pomyśleć i włączyć yanosika, a nie robić z siebie durnia i próbować jakichś głupich sztuczek, ala łapówki
maja lepsze samochody i mysla ze im wszystko wolno. A jednak...Yanosik jest jeden i dla wszystkich ale jak nie korzystaja to ich wina ze policja ich lapie