22-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Uderzył w renault oraz koparko-ładowarkę, w wyniku czego dachował.
Kierowca i pasażer trafili do szpitala, na szczęście bez poważnych obrażeń. Kierujący 22-latek był trzeźwy. Postępowanie w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po co ta prędkość. ...ten pośpiech. ...a leczenie czasami bywa długie
Po co ta prędkość. ...ten pośpiech. ...a leczenie czasami bywa długie