Reklama

Przemyski Orlik znowu wygrywa

Zwycięstwo zespołu UKS Orlik” Przemyśl (rocznik 2009) w silnie obsadzonym turnieju halowym w Mielcu to duży sukces tego młodego zespołu.

Przemyślanie, podopieczni trenera Henryka Łaskarzewskiego, w pokonanym polu pozostawili niebyle jakie zespoły, bo m.in. DAP Dębica (wygrana w finale 1:0), UKS „Nadzieje” Mielec (wygrana po bardzo trudnym meczu w półfinale, rozstrzygniętym dopiero w serii rzutów karnych) czy Dunajec Nowy Sącz. Warto dodać, że do młodych przemyskich „orlików” trafiły dwie nagrody indywidualne. Najskuteczniejszym strzelcem został Oskar Baniecki (14 bramek w 5 meczach), a najlepszym bramkarzem – Michał Góral (w 5 meczach puścił tylko 1 bramkę).

Ten sukces nie byłby jednak możliwy bez pozostałych chłopaków, którzy na mieleckim parkiecie zostawili sporo potu i serca. UKS „Orlik” wystąpił w składzie: Wojciech Gazda, Gracjan Dzięgielowski, Oskar Baniecki, Borys Makarowski, Oliwier Kindlik, Paweł Maliczowski, Michał Góral, Kamil Olszański, Oskar Januszke, Kuba Gala i Marcin Baran. W ostatniej chwili na zawody z powodu choroby nie pojechał Gracjan Młodziński, ale wyjątkowo otrzymał od organizatorów również złoty medal.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości