Reklama

Przemyski szpital wznowił przyjęcia planowe i porody rodzinne

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu w ciągu ostatnich dwóch dni przekazał dwie dobre dla pacjentów wiadomości.

Przedwczoraj, 27 stycznia, placówka poinformowała, że w szpitalu ponownie odbywają się porody rodzinne, więc cieżarne mogą przybywać wraz z partnerami. 

Wczoraj natomiast, 28 stycznia, ogłoszono, że wznowiono przyjęcia planowe na oddziały szpitalne. Pacjenci ze skierowaniem mogą się już zgłaszać, by umówić termin zabiegu.
Szpital zaznacza, że każdy pacjent przed przyjęciem będzie miał przeprowadzony test pod kątem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Dotyczy to również przyszłych rodziców.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    cam - niezalogowany 2021-01-29 11:21:58

    No bo wcześniej lekarze i położne z negatywnym testem i ubrany w odpowiednie kitle diametralnie różniły się od ojca z negatywnym testem i tym samym kitlem (nawet kupionym na własny koszt). Paranoja. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aaa - niezalogowany 2021-01-29 13:00:01

    wreszcie <3 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    opo - niezalogowany 2021-01-29 14:02:29

    Ludzie padają jak muchy 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości