Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu w ciągu ostatnich dwóch dni przekazał dwie dobre dla pacjentów wiadomości.
Przedwczoraj, 27 stycznia, placówka poinformowała, że w szpitalu ponownie odbywają się porody rodzinne, więc cieżarne mogą przybywać wraz z partnerami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No bo wcześniej lekarze i położne z negatywnym testem i ubrany w odpowiednie kitle diametralnie różniły się od ojca z negatywnym testem i tym samym kitlem (nawet kupionym na własny koszt). Paranoja.
No bo wcześniej lekarze i położne z negatywnym testem i ubrany w odpowiednie kitle diametralnie różniły się od ojca z negatywnym testem i tym samym kitlem (nawet kupionym na własny koszt). Paranoja.
wreszcie <3
Ludzie padają jak muchy