Na miłe i smaczne wsparcie od przemyskich gastronomów mogą liczyć nasze służby medyczne.
– Dzwonią do nas i oferują coś na ząb dla naszych zapracowanych Zespołów Ratownictwa Medycznego. Jest nam niezmiernie przyjemnie, że w tym trudnym okresie, gdy wielu z nas pracuje dosłownie z duszą na ramieniu, możemy liczyć na takie miłe gesty. Gesty, które przede wszystkim dodają nam otuchy, wiary w społeczność, dla której pracujemy, ale przede wszystkim dodają nam sił do dalszej służby dla Was – pisze rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Marek Jankowski.
Ratownicy dziękują za okazane nam serce! I my dodajemy serduszko od nas ♥.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To oni robią reklame lokali i zato im jeszcze płacą DZIWNA INCJATYWA
A ty co zrobiłeś dla nich, może jutro to właśnie ONI Ci życie uratują . Pytanie co wtedy napiszesz?
A gdzie bezpieczna odległość! Niby ludzie wyszkoleni a jednak nie do końca!
Ratownicy jawnie łamiący zalecenia epidemiologiczne. Panie w kapciach na chodniku, w których zaraz wrócą na kuchnię. Po prostu ekstra.
Nie widzę tu żadnej reklamy. Pizzeria Ramzez najlepsza w Przemyślu nie musi się reklamować jak ktoś był to sam sobie potrafi wyrobić zdanie. Pani na zdjęciu przemiła osoba. Ostatnio zamawiałem sałatkę 4 coś pysznego. Pozdrawiam
TO jest przykład jacy ludzie są nieodpowiedzialni i oni gotują i ratują łamiąc zasady higieny gdzie jest sanepid ja zgłoszę to jako świadome narażanie na zrażarenie KORONOWIRUSEM
Pizzę raczej się piecze, a nie gotuje. Ale moż jakaś nowa receptura...
Ja się pytam: dlaczego radny Kamiński, który jest rzecznikiem prasowym w szpitalu na Monte Cassino nie udziela żadnych komunikatów ani informacji o sytuacji w Przemyślu tylko sobie jogging nad Sanem robi. Czy ktoś sprawdza jego czas pracy czy to tylko stanowisko na ściemę, za którą my wszyscy płacimy !!!!!!!!!!!Gdzie jest obywatelska (pisowska) kontrola. Gdzie jest Życie Podkarpackie? Dlaczego redaktor Godos nic o tym nie napisze????????
Galicyjska pizza przepyszna a Panie w turkusowym kolorze na zdjęciu są poprostu the best :):)
Otóż to!Jakby, nie daj licho, któryś z tych ratowników wymagał kwarantanny, to natychmiast połowa przemyskiej gastronomii musiałaby się zamknąć. Nie mówiąc już o tym, że zdrowie ratowników jest obecnie na wagę złota, papieru toaletowego i maseczek z atestem.
20 pizz i się lansują szkoda że się jeszcze niecałują,a narazie za co te pączki.pizze itd.Jakoś do domu dziecka nikt nie daje bo gazety nie ma a pizzę bólowi za friko fawali.
Super
To oni robią reklame lokali i zato im jeszcze płacą DZIWNA INCJATYWA
A ty co zrobiłeś dla nich, może jutro to właśnie ONI Ci życie uratują . Pytanie co wtedy napiszesz?