Reklama

Przemyskie lokale przygotowują swoje specjały dla ratowników ♥ [ZDJĘCIA]

Na miłe i smaczne wsparcie od przemyskich gastronomów mogą liczyć nasze służby medyczne.

– Dzwonią do nas i oferują coś na ząb dla naszych zapracowanych Zespołów Ratownictwa Medycznego. Jest nam niezmiernie przyjemnie, że w tym trudnym okresie, gdy wielu z nas pracuje dosłownie z duszą na ramieniu, możemy liczyć na takie miłe gesty. Gesty, które przede wszystkim dodają nam otuchy, wiary w społeczność, dla której pracujemy, ale przede wszystkim dodają nam sił do dalszej służby dla Was – pisze rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Marek Jankowski.

Ratownicy dziękują za okazane nam serce! I my dodajemy serduszko od nas ♥.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-03-18 18:25:34

    Super

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-03-18 20:06:42

    To oni robią reklame lokali i zato im jeszcze płacą DZIWNA  INCJATYWA 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Adek - niezalogowany 2020-03-18 20:29:42

    A ty co zrobiłeś dla nich, może jutro to właśnie ONI Ci życie uratują . Pytanie co wtedy napiszesz?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama