Reklama

Przemyskie morsy topiły w Sanie marzannę! [WIDEO, ZDJĘCIA]

W niedzielę, 18 marca, grupa przemyskich morsów „Niedźwiadki” w samo południe żegnała zimę w ekstremalnie sprzyjających warunkach pogodowych – jak dla morsów oczywiście.

Grupa wielbicieli lodowatych kąpieli zanurzyła się w lodowatym nurcie Sanu, by wrzucić do wody Marzannę, zaklinając w ten tradycyjny sposób zimę – by odeszła w inne rejony świata, wiosnę – by rozkwitła w pełni. Choć morsy śnieg, mróz i lód wprost uwielbiają – frekwencja i radość podczas wyganiana zimy były ogromne. Podobnie jak i podziw ze strony obserwatorów.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości