W niedzielę, 18 marca, grupa przemyskich morsów „Niedźwiadki” w samo południe żegnała zimę w ekstremalnie sprzyjających warunkach pogodowych – jak dla morsów oczywiście.
Grupa wielbicieli lodowatych kąpieli zanurzyła się w lodowatym nurcie Sanu, by wrzucić do wody Marzannę, zaklinając w ten tradycyjny sposób zimę – by odeszła w inne rejony świata, wiosnę – by rozkwitła w pełni. Choć morsy śnieg, mróz i lód wprost uwielbiają – frekwencja i radość podczas wyganiana zimy były ogromne. Podobnie jak i podziw ze strony obserwatorów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze