Reklama

Przemyskie Targi Pracy. Coś dla szukających zajęcia

20 kwietnia, w godzinach od 10 do 13, w siedziba PCEN w Przemyślu (ul. Kraszewskiego 7a) odbędę się Przemyskie Targi Pracy.

Celem imprezy jest stworzenie płaszczyzny komunikacji pomiędzy osobami bezrobotnymi a pracodawcami. Mile widziane będą wszystkie osoby poszukujące pracy i te, które chcą ją zmienić. Poznacie oferty pracy na lokalnym rynku, ale też te zagraniczne. Będzie można poradzić się specjalistów i doradców zawodowych, a także zapoznać się z ofertą szkoleń i kursów kwalifikacyjnych. Zapraszamy!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2018-04-16 22:34:56

    Z pustego  I Salomon  nie naleje . Jak nie ma , to i żadne Targi nic tu nie dadzą. Przykre , ale prawdziwe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    DOC - niezalogowany 2018-04-17 09:13:29

    Przemyskie Targi Pracy już od kilku lat wyglądają następująco (bynajmniej wskazują na to wszystkie fotorelacje): dokładnie dla tych co szukają zajęcia tzn. radni, prezydenci, przydupasy, wszystkie służby z setkami medali przypiętymi na piersi 0 innymi słowy koło wzajemnej adoracji. Jak dobrze obserwuje się wszystkie fotorelacje z Przemyśla - wszędzie ta sama ekipa + kilku uczniów z przemyskich techników aby frekwencja była większa - tyle w temacie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości