20 kwietnia, w godzinach od 10 do 13, w siedziba PCEN w Przemyślu (ul. Kraszewskiego 7a) odbędę się Przemyskie Targi Pracy.

Celem imprezy jest stworzenie płaszczyzny komunikacji pomiędzy osobami bezrobotnymi a pracodawcami. Mile widziane będą wszystkie osoby poszukujące pracy i te, które chcą ją zmienić. Poznacie oferty pracy na lokalnym rynku, ale też te zagraniczne. Będzie można poradzić się specjalistów i doradców zawodowych, a także zapoznać się z ofertą szkoleń i kursów kwalifikacyjnych. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z pustego I Salomon nie naleje . Jak nie ma , to i żadne Targi nic tu nie dadzą. Przykre , ale prawdziwe.
Przemyskie Targi Pracy już od kilku lat wyglądają następująco (bynajmniej wskazują na to wszystkie fotorelacje): dokładnie dla tych co szukają zajęcia tzn. radni, prezydenci, przydupasy, wszystkie służby z setkami medali przypiętymi na piersi 0 innymi słowy koło wzajemnej adoracji. Jak dobrze obserwuje się wszystkie fotorelacje z Przemyśla - wszędzie ta sama ekipa + kilku uczniów z przemyskich techników aby frekwencja była większa - tyle w temacie
Z pustego I Salomon nie naleje . Jak nie ma , to i żadne Targi nic tu nie dadzą. Przykre , ale prawdziwe.
Przemyskie Targi Pracy już od kilku lat wyglądają następująco (bynajmniej wskazują na to wszystkie fotorelacje): dokładnie dla tych co szukają zajęcia tzn. radni, prezydenci, przydupasy, wszystkie służby z setkami medali przypiętymi na piersi 0 innymi słowy koło wzajemnej adoracji. Jak dobrze obserwuje się wszystkie fotorelacje z Przemyśla - wszędzie ta sama ekipa + kilku uczniów z przemyskich techników aby frekwencja była większa - tyle w temacie