Reklama

Przemyskie ulice zatętnią życiem. Dzień hip hopu i dzień disco! [PROGRAM]

Po raz 6. przemyślanie uczczą Święto Ulic Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej.

Pierwszy dzień, 9 września, to tradycyjny już Hip Hop Jam – jego 5. edycja. W godz. od 17 do 22 na pl. Niepodległości będzie można usłyszeć głównie, ale nie tylko przedstawicieli miejscowej sceny hip hopowej (Małpa, Arab, Bobek BZR, Gieras, Komar Eroes). Wystąpią też tancerze dancehall.

Drugi dzień w rytmach disco – 10 września ulicami miast przejdzie barwny korowód królewski, w planie jak zawsze są liczne występy artystycznych, kiermasze i inne atrakcje dla mieszkańców. Gwiazdą wieczoru zespół Łobuzy. Przybywajcie licznie!

Reklama


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2017-09-07 22:04:35

    święto miodu ,święto fajki , świeto szwejka ,świeto magistratu, święto ulic , święto hip hopu ,święto rapu itd , itp . A tym czasem uciekło z Przemyśla 15 tys ludzi . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-09-07 23:29:10

    To że tyle ludzi spierdzieliło z tego miasta, to jeszcze nic takiego, bo gorszą rzeczą jest to, iż miasto to w ostatnich kilkunastu latach zostało tak zdewastowane i sprofanowane, że mózg staje w miejscu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości