Kolejna urokliwa panorama grodu nad Sanem.
Miasto w jesiennej szacie uchwycone okiem Polski Dron podczas wrześniowych lotów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie wiedziałem że z lotu ptaka Przemyśl jest takim duzym miastem :) fajne
super znakomite wykonanie kocham Polski Dron macie talent na 10/10 edycja kadry wszytko jak z bajki powodzenia
MIASTO POWINO ZNLECIC IM ZROBIENIE REKLAMY bo ten oficjalny film miasta jest tragiczny w porównaniu do tego
mnie interesuje który polityk lokalny pierwszy zabokuje sobie film do kapani u nich
Może nie Przemyśl, ale blisko:https://youtu.be/2gkXkEQZD2o
szczym ty chłopie do ludzi jak dla mnie 2/100 pkt ruch kadry jak wiele innych ArtisFilmClub wielka droga dla was w porównaniu do nich chyba że jest to amtorka to w takim razie fajne hobbi macie
Chyba sami sobie robicie reklamę, bo film jest smętny i powolny... Piękno Przemyśla broni jednak to video.
Czy macie odpowiednie przyrządy nawigacyjne i łączności radiowej do latania w strefie EA 227 ??Odpowiednie dokumenty , to znaczy świadectwo kwalifikacji i wykupioną polisę OC za szkody wynikłe z latania powyżej 150 m. bez łączności wzrokowej nad miastem z liczbą ludności powyżej 50 tys. mieszkańców ? Czy na loty komercyjne macie zezwolenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego ??Czy na loty nocne macie zezwolenie z WOPK , które nie daje żadnych zezwoleń na loty bez łączności wzrokowej z bezzałogowym aparatem latającym w strefie zamkniętej EA 227 ??Czy SG została powiadomiona o lotach bezzałogowych statków powietrznych w strefie zajętej do lotów kontroli granic RP ??Jeżeli nie macie takich dokumentów to popełniacie przestępstwo ścigane z urzędu. A kara jest niestety dotkliwa , łącznie z konfiskatą mienia !!Życzę powodzenia i dalszego rozpowszechniania filmików z Waszych lotów , które zostały zabezpieczone w celu podjęcia czynności wyjaśniających !
widać życzliwych osób nie brakuje w Polsce... obaj operatorzy mają licencje UAVO VLOS, z tego również wynika że są wykonywane w zasięgu wzroku, loty są zgłaszane do SG (zarządcy strefy ćwiczeniowej EA 227) o posiadaniu polisy OC nie wspominając że jest...
Spoksik
Nie wiedziałem że z lotu ptaka Przemyśl jest takim duzym miastem :) fajne
super znakomite wykonanie kocham Polski Dron macie talent na 10/10 edycja kadry wszytko jak z bajki powodzenia