Reklama

Przemyślanie zebrali pieniądze. Trwają prace nad kolejnym muralem [ZDJĘCIA]

Mural zilustruje przedstawicielkę przemyskiego mieszczaństwa i żołnierza armii austro-węgierskiej.

Mural zaprojektował i wykona Arkadiusz Andrejkow. Środki zebrano podczas internetowej zbióki.

Artysta w zeszłym tygodniu na ścianie jednego z budynków 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu wykonał mural przedstawiający Przemyskie Orlęta. Dziś rozpoczął prace nad kolejnym działem.
– Tym razem przemieszczam się na rusztowaniu ustawionym przy ulicy Franciszka Smolki. Cieszy mnie fakt, że po inicjatywie jednego z radnych miasta na mural zrzucili się mieszkańcy Przemyśla. Stare podniszczone kamienice tego miasta bardzo dobrze wpisują się w klimat moich prac – mówi Arkadiusz Andrejkow.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jane - niezalogowany 2020-11-11 07:26:00

    https://mcafeeactivatenow.com/https://www.norton-set-up.com/https://setupofficecomsetup.com/https://product-hotline.com/hp-printer-support/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Chce - niezalogowany 2020-11-11 07:29:02

    Może tak na początek wyremontować te slamsy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bazgroły - niezalogowany 2020-11-11 12:37:11

    Znając przemyską młodzież zaraz zamalują murał napisami w stylu Polonia Pany...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama