Reklama

Przemyślanin wjechał w blok. Miał niemal 2 promile

Do zdarzenia doszło dziś, 17 kwietnia, po godz.1 w nocy, na ul. K. Hoffmanowej w Przemyślu.

Sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, informuje, że kierujący mazdą 69-letni mieszkaniec Przemyśla uderzył w blok podczas ruszania z miejsca parkingowego.  Na miejsce zbiegli się okoliczni mieszkańcy. Jeden z nich pomógł kierującemu wydostać się z pojazdu i powiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe. 

Mężczyzna miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Pobrano od niego krew do badań. W dodatku nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi kat. B. Nie miał też przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz polisy OC.

Niebawem odpowie za prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości