One Billion Rising w polskim tłumaczeniu Nazywam się Miliard to ogólnoświatowy protest w formie tańca, który zwraca uwagę na przemoc wobec kobiet, zwłaszcza przemoc seksualną.
Jak zaznaczają organizatorki protest jest okazją do: "zaapelowania do lokalnych decydentek i decydentów, by temat przemocy wobec kobiet i dziewcząt stał się dla nich jednym z priorytetowych działań. To także apel do kandydatek i kandydatów w wyborach samorządowych, by kwestie przemocy wobec kobiet włączyli do swoich wyborczych programów. Chcemy pokazać, że przemoc wobec kobiet dzieje się tu i teraz, obok nas – u naszych sąsiadów, przyjaciół i znajomych, na naszej ulicy, podwórku, domu. Że problem przemocy wobec kobiet jest naszym lokalnym problemem."Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O co im zawsze chodzi , nic z tego nie rozumiem , jakie prześladowania , jaka przemoc.? Jak sobie same nie potrafią ułożyć z mężami czy partnerami nie to ich prywatna sprawa , nie publiczna. A jak w Polsce źle to może będzie im lepiej , będą miały pełna wolność i swobodę w np. Arabii Saudyjskie , Iranie , Pakistanie czy Afganistanie. Mogą spróbować innej prawdziwej wolności a nie ciągle wrzeszczeć o prześladowaniach kobiet w Polsce , zabieraniu im wolności , braku aborcji na życzenie itp, sztucznie stwarzane problemy , prowokowane przez wojujące feministki głównie bezdzietne rozwódki , stare panny lub nie umiejące ułożyć sobie życia prywatnego z partnerami.
Proszę księdza (siostry) - po co ta mowa nienawiści do bliźnich?Gdzie wrodzony u każdego normalnie wychowanego przez rodziców szacunek do kobiety?!Nie możesz inaczej, kulturalnie jak człowiek, katolik - tylko jak jakiś menel spod znaku swastyki?!
PISoBOLSZEWICKIE kundelki nie znają inaczej.
Ty to udzielają się z tym hasłem obojętnie czego dotyczy temat.
Pisobolszewickie kundelki to liza nie powiem co bo moze ktos je obiad księżom i politykom pisu. Więc nie pisz bzdur albo zamknij kopare
Może Redakcja zajmie sie w jaki sposób sa doreczane druki o wysokosci podatku.To sa kpiny wrzucać aviza do skrzynki i wymuszać od podatnika fatygi do Magistratu po odbiór.Pomimo tego,że adrest jest w domu.Myslę,że to nastepny niewypał Urzedu Miasta
Baby też znęcają się nad chłopami, no co zrobisz ?!?YOUTUBE.COM - TU JEST POZDZIERANY GUMOLIT!!
Warto by, dla swojego (i nie tylko!) dobra zapoznać się z poniższymi materiałami.WEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOŻERCY? - POLKI.PLMIĘSO - SAI BABA MÓWI DO ZACHODU - LORD ASTER.REPUBLIKA.PLYOYTUBE.COM - DRASTYCZNE SZOKUJĄCE I TY BIERZESZ W TYM UDZIAŁYOUTUBE.COM - LIVING DEAD - LAST EPISODE: YOU ARE WHAT YOU EATZOSTANWEGE.PL
O co im zawsze chodzi , nic z tego nie rozumiem , jakie prześladowania , jaka przemoc.? Jak sobie same nie potrafią ułożyć z mężami czy partnerami nie to ich prywatna sprawa , nie publiczna. A jak w Polsce źle to może będzie im lepiej , będą miały pełna wolność i swobodę w np. Arabii Saudyjskie , Iranie , Pakistanie czy Afganistanie. Mogą spróbować innej prawdziwej wolności a nie ciągle wrzeszczeć o prześladowaniach kobiet w Polsce , zabieraniu im wolności , braku aborcji na życzenie itp, sztucznie stwarzane problemy , prowokowane przez wojujące feministki głównie bezdzietne rozwódki , stare panny lub nie umiejące ułożyć sobie życia prywatnego z partnerami.
Proszę księdza (siostry) - po co ta mowa nienawiści do bliźnich?Gdzie wrodzony u każdego normalnie wychowanego przez rodziców szacunek do kobiety?!Nie możesz inaczej, kulturalnie jak człowiek, katolik - tylko jak jakiś menel spod znaku swastyki?!
PISoBOLSZEWICKIE kundelki nie znają inaczej.