36-letni Ukrainiec próbował wrócić do swojego kraju przekraczając tzw. zieloną granicę.
Mężczyzna nielegalnie przebywał na terytorium Unii Europejskiej. Do Polski przyjechał z Czech, gdzie przez ponad miesiąc pracował na czarno. Na Ukrainę postanowił wrócić przechodząc nielegalnie przez zieloną granicę, gdzie został zatrzymany. Ukrainiec otrzymał decyzję o zobowiązaniu do powrotu z jednoczesnym zakazem wjazdu na teren naszego kraju oraz państw Schengen przez okres 3 lat. Za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy został również ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze