Reklama

Przez zieloną granicę

01/09/2016 08:47

36-letni Ukrainiec próbował wrócić do swojego kraju przekraczając tzw. zieloną granicę.

Mężczyzna nielegalnie przebywał na terytorium Unii Europejskiej. Do Polski przyjechał z Czech, gdzie przez ponad miesiąc pracował na czarno. Na Ukrainę postanowił wrócić przechodząc nielegalnie przez zieloną granicę, gdzie został zatrzymany. Ukrainiec otrzymał decyzję o zobowiązaniu do powrotu z jednoczesnym zakazem wjazdu na teren naszego kraju oraz państw Schengen przez okres 3 lat. Za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy został również ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości