Tuż przed świętami Bożego Narodzenia gościliśmy w naszych skromnych progach delegacje z placówek edukacyjno-wychowawczych z Przemyśla, przyjmując pełne radości życzenia świąteczno-noworoczne. Za wszystkie z całego serca dziękujemy!
Po czasie przerwy spowodowanej pandemią wróciła tradycja osobistego składania sobie życzeń.
Ponownie zawitały do nas przedszkolaki z drobnymi upominkami i świątecznymi życzeniami oraz uczniowie jednej z przemyskich szkół, która mieści się w sąsiedztwie redakcji.
Jak zwykle poczuliśmy ciepło w sercu, bo nic tak nie ciszy, jak szczere życzenia od najmłodszych, którzy wraz z wychowawczyniami zadali sobie nieco trudu, by w odświętnych strojach dotrzeć do redakcji i pożyczyć nam radosnych świąt oraz osobistego i zawodowego spełnienia w nadchodzącym 2023 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze