Reklama

Przybyli do naszej redakcji z życzeniami [ZDJĘCIA]

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia gościliśmy w naszych skromnych progach delegacje z placówek edukacyjno-wychowawczych z Przemyśla, przyjmując pełne radości życzenia świąteczno-noworoczne. Za wszystkie z całego serca dziękujemy!

 Po czasie przerwy spowodowanej pandemią wróciła tradycja osobistego składania sobie życzeń.

Ponownie zawitały do nas przedszkolaki z drobnymi upominkami i świątecznymi życzeniami oraz uczniowie jednej z przemyskich szkół, która mieści się w sąsiedztwie redakcji.

Jak zwykle poczuliśmy ciepło w sercu, bo nic tak nie ciszy, jak szczere życzenia od najmłodszych, którzy wraz z wychowawczyniami zadali sobie nieco trudu, by w odświętnych strojach dotrzeć do redakcji i pożyczyć nam radosnych świąt oraz osobistego i zawodowego spełnienia w nadchodzącym 2023 roku.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama