Z kolędą i życzeniami zawitali do naszej redakcji jeszcze przed świętami drugoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona.
Uczniowie klasy II a wraz z anglistką Moniką Szymańską dali w redakcji minikoncert kolęd w języku angielskim, a przy okazji złożyli nam świąteczne życzenia, wręczając przepiękny bożanarodzeniowy stroik. My odwdzięczyliśmy się słodkościami, które znikły w okamgnieniu. Pozytywna niespodzianka była dla nas miłym zaskoczeniem i sympatycznym przerywnikiem w pracy, przypominającym o tym, że święta tuż-tuż. Niespodziewana wizyta była również sposobnością do zaproszenia nas na „Kiermasz Świąteczny”, który jest już coroczną tradycją Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona. Za pamięć i życzenia pięknie dziękujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze