Reklama

Przyszli z życzeniami i kolędą

Z kolędą i życzeniami zawitali do naszej redakcji jeszcze przed świętami drugoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona.

Uczniowie klasy II a wraz z anglistką Moniką Szymańską dali w redakcji minikoncert kolęd w języku angielskim, a przy okazji złożyli nam świąteczne życzenia, wręczając przepiękny bożanarodzeniowy stroik. My odwdzięczyliśmy się słodkościami, które znikły w okamgnieniu. Pozytywna niespodzianka była dla nas miłym zaskoczeniem i sympatycznym przerywnikiem w pracy, przypominającym o tym, że święta tuż-tuż. Niespodziewana wizyta była również sposobnością do zaproszenia nas na „Kiermasz Świąteczny”, który jest już coroczną tradycją Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona. Za pamięć i życzenia pięknie dziękujemy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/12/2024 11:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama