Reklama

Rodzinny piknik dla zdrowia w Żurawicy

10 września, od godziny 14, na terenie Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. E. Brzezickiego w Żurawicy trwać będzie II Rodzinny Piknik Zdrowia.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do pracowników szpitala i jego pacjentów wraz z rodzinami – mile widziani są wszyscy mieszkańcy powiatu przemyskiego. W programie zaplanowano m.in.: występy artystyczne grup młodzieżowych, koncerty zespołów pieśni i tańca, pokaz sprzętu służb mundurowych, kuchnie polową z poczęstunkiem dla gości, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości