10 września, od godziny 14, na terenie Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. E. Brzezickiego w Żurawicy trwać będzie II Rodzinny Piknik Zdrowia.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do pracowników szpitala i jego pacjentów wraz z rodzinami – mile widziani są wszyscy mieszkańcy powiatu przemyskiego. W programie zaplanowano m.in.: występy artystyczne grup młodzieżowych, koncerty zespołów pieśni i tańca, pokaz sprzętu służb mundurowych, kuchnie polową z poczęstunkiem dla gości, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze