7 października odbędzie się UroRajd 2017 organizowany przez szpital wojewódzki w Przemyślu wraz z oddziałem urologicznym.
Rajd na trasie 25 km ruszy sprzed szpitala, natomiast swoją metę będzie miał przy forcie Łętownia. Odbywa się on w ramach „Europejskiego Tygodnia Urologii”, a jego celem jest promowanie profilaktyki oraz zdrowego trybu życia. Na zakończenie imprezy konkurs wiedzy urologicznej z nagrodami: PSA dla mężczyzn, cytologia moczu dla kobiet i wiele innych. Poza tym ognisko z kiełbaskami, zwiedzanie fortu Łętownia i świetna zabawa! Na uczestników będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze