Do kolizji doszło 14 bm. po godz. 16 na ulicy Wiejskiej w Przeworsku.
Rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem. Kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala, na szczęście nie były poważne, tego samego dnia wrócił do domu. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Rowerzystę ukarano mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.na tej wiejskiej ulicy to same buraki mieszkaja, to juz jest wies prawie kazdy pole ma i obore, a chleja tam jak nic. to juz prawie mackowka!czesto jak tam przejezdzam spotykam nachlanych rowerzystow a policja powinna czesciej patrolowac te ulice
do wp: nachlany to ty pewnie tam jeżdzisz i pieprzy ci się w ślepiach
na tej wiejskiej ulicy to same buraki mieszkaja, to juz jest wies prawie kazdy pole ma i obore, a chleja tam jak nic. to juz prawie mackowka!czesto jak tam przejezdzam spotykam nachlanych rowerzystow a policja powinna czesciej patrolowac te ulice
do wp: nachlany to ty pewnie tam jeżdzisz i pieprzy ci się w ślepiach