Reklama

Rowerzysta wjechał pod samochód. Dostał mandat

Do kolizji doszło 14 bm. po godz. 16 na ulicy Wiejskiej w Przeworsku.

Rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem. Kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala, na szczęście nie były poważne, tego samego dnia wrócił do domu. Obaj kierujący byli trzeźwi.

 Rowerzystę ukarano mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wp - niezalogowany 2015-07-17 22:16:19

    na tej wiejskiej ulicy to same buraki mieszkaja, to juz jest wies prawie kazdy pole ma i obore, a chleja tam jak nic. to juz prawie mackowka!czesto jak tam przejezdzam spotykam nachlanych rowerzystow a policja powinna czesciej patrolowac te ulice

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pw - niezalogowany 2015-07-24 13:24:31

    do wp: nachlany to ty pewnie tam jeżdzisz i pieprzy ci się w ślepiach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości