Reklama

Rowerzystka wjechała wprost pod samochód

Do wypadku doszło dziś, 11 bm., tuż przed g. 7.30 na ulicy Wojska Polskiego w Stalowej Woli.

Policjanci ustalili, że 60-letnia rowerzystka, kierująca się w stronę osiedla Rozwadów, chcąc zjechać z jezdni na chodnik, wjechała pod jadącego hyundai`a, którym kierowała 34-letnia mieszkanka Stalowej Woli. 

Kierująca jednośladem doznała obrażeń i trafiła do szpitala. Obie kobiety były trzeźwe. 

Funkcjonariusze KPP Stalowa Wola pracują nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama