Jak co roku do naszej redakcji dotarła delegacja z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu, by złożyć nam życzenia radosnych, pachnących choinką świąt.
Przedszkolna delegacja grupy „Biedronek” była nieco mniej liczna, niż pierwotnie zakładano, a powodem była absencja dzieci, spowodowana sezonem chorobowym.
Za to Róża, która wcieliła się w rolę Maryi, z recytacją życzeń poradziła sobie brawurowo, winszując nam, by wyjątkowy czas Bożego Narodzenia był okazją do spotkań i pozostawił w naszych sercach otuchę i nadzieję na każdy dzień Nowego 2025 Roku!
Reprezentowanie społeczności Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu (dzieci, dyrekcji, rodziców i pracowników) nie było łatwym zadaniem, dlatego Róża – wspierana przez wychowawczynię Livię Czapską – z zapamiętaniem tak długich życzeń, jakie usłyszeliśmy w redakcyjnym progach, zasłużenie nagrodzona została słodyczami.
Dziękujemy za pamięć!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze