Reklama

Róża życzyła nam najpiękniejszych świąt

Jak co roku do naszej redakcji dotarła delegacja z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu, by złożyć nam życzenia radosnych, pachnących choinką świąt.

Przedszkolna delegacja grupy „Biedronek” była nieco mniej liczna, niż pierwotnie zakładano, a powodem była absencja dzieci, spowodowana sezonem chorobowym.

Za to Róża, która wcieliła się w rolę Maryi, z recytacją życzeń poradziła sobie brawurowo, winszując nam, by wyjątkowy czas Bożego Narodzenia był okazją do spotkań i pozostawił w naszych sercach otuchę i nadzieję na każdy dzień Nowego 2025 Roku!

Reprezentowanie społeczności Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu (dzieci, dyrekcji, rodziców i pracowników) nie było łatwym zadaniem, dlatego Róża – wspierana przez wychowawczynię Livię Czapską – z zapamiętaniem tak długich życzeń, jakie usłyszeliśmy w redakcyjnym progach, zasłużenie nagrodzona została słodyczami.

Reklama

Dziękujemy za pamięć!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/12/2024 16:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama