26 kwietnia br. na Podkarpaciu „rządziła” Platforma Obywatelska. Nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, a w fakcie przybycia do naszego województwa jednego dnia aż 66 posłów tej formacji. Niemal w każdym mieście spotkali się z jego mieszkańcami, zapraszając do rozmów o Polsce.
W stolicy Podkarpacia, Rzeszowie gościł sam przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Na spotkaniu z przedstawicielami mediów podkreślił, że choć dla jego partii najważniejszym celem jest wygranie wyborów samorządowych i parlamentarnych, to przyjazd kilkudziesięciu posłów PO na Podkarpacie nie jest rozpoczęciem kampanii wyborczej. Potem jednak – nie wiedzieć czemu – media nie zostały wpuszczone na spotkanie z mieszkańcami[paywall].
Tego problemu nie było ani w Przemyślu, ani w Jarosławiu, Lubaczowie czy Przeworsku, gdzie również doszło do podobnych spotkań. W Jarosławiu gościli: Cezary Grabarczyk, Wojciech Król i Małgorzata Chmiel, w Lubaczowie: Sławomir Nitras, Zofia Czernow, Ryszard Wilczyński i Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, zaś w Przeworsku: Sławomir Gawłowski, Kazimierz Plocke, Elżbieta Gapińska i senator Wiesław Kilian.
Do Przemyśla, do sali konferencyjnej przemyskiego oddziału Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, przybyli: Iwona Śledzińska-Katarasińska, Krzysztof Brejza, Marta Golbik (posłanka, która niedawno przeszła do PO z Nowoczesnej) oraz przemyślanin Marek Rząsa. Pierwotnie zamiast tej pierwszej posłanki miała przyjechać była premier Ewa Kopacz, ale rozchorowała się, co nie znaczy, że do Przemyśla już nie przyjedzie. Przyjedzie, a zapewnił to poseł M. Rząsa.
Na sali zebrała się ok. 80-osobowa grupa mieszkańców miasta. Pytań było sporo. Jak będzie wyglądać nowa jakość PO, jaki program przedwyborczy zamierza wdrażać, jak reagować na to, co dzieje się obecnie w Polsce podczas rządów PiS. Nie brakowało pytań związanych z edukacją, IPN, CBA, służbą zdrowia, służbami mundurowymi, telewizją publiczną, rozdziałem państwa od Kościoła, aktywizacją młodych, itd. Padały pytania, których konkluzja była następująca: jak przekonać część Polaków, aby zagłosowali w nadchodzących wyborach samorządowych czy parlamentarnych na Platformę Obywatelską?
– Przy tak słabym obecnym rządzie, wydawać by się mogło, że kopanie leżącego nie będzie trudna sprawą. Tymczasem wasz przekaz jest bardzo słaby, mało klarowny. Nie wiem, czy nie macie pomysłów, nie macie dobrych doradców. Mówcie do ludzi jednoznacznie, konkretami, czasami brutalnie! Jeżeli ktoś idzie do mediów, niech będzie przygotowany. Niech gwałt gwałtem się odciska – rzekła dupa do mrowiska! Pokażcie, że Platformę Obywatelską też na to stać – mówił jeden z przemyślan.
Dyskusja była dość merytoryczna. Czasami emocjonalna, czasami nieco jałowa.

fot.Mariusz Godos
Na sali zebrała się ok. 80-osobowa grupa mieszkańców miasta. Spotkanie trwało ponad dwie godziny.
– Co by nie mówić, zostawiliśmy nowej ekipie kraj w rozkwicie, z infrastrukturą, środkami unijnymi. Przyszli, psują i potem ktoś będzie musiał to naprawiać. PiS tyle naobiecywał, że my teraz nie jesteśmy w stanie za tym wszystkim nadążyć. Mamy ekspertów, ale przyjeżdżamy do państwa, aby was wysłuchać. Co boli poszczególne grupy zawodowe. Platforma Obywatelska już nigdy nie będzie taka jaką była, bo wymusza to rzeczywistość. Zdajemy sobie sprawę, jak trudny wybór będzie czekać nasze społeczeństwo. Każdy oddany głos będzie wiązał się ze sporą odpowiedzialnością – zapewniła I. Śledzińska-Katarasińska.
– Tyle już przez te półtorej roku złego przeszliśmy z PiS-em, że każdy człowiek zdaje sobie sprawę, czego chce w przyszłości. Chcemy pracować od podstaw, bo tylko to może przywrócić zaufanie. Ja jestem takim przykładem. Uwierzyłam w to, przechodząc z Nowoczesnej do PO, że właśnie ta formacja jest w stanie przywrócić w Polsce normalność i prawdziwą demokrację. Coraz więcej osób uważa tak samo. Słusznie – stwierdziła posłanka M. Golbik.
– Dożyliśmy takich czasów, że najważniejsze są obrazki. Obrazkami PiS wygrał wybory. Damy 500 złotych na każde dziecko, obniżymy wiek emerytalny i zamkniemy złodziei z PO i PSL. Dali 500 złotych, ale nie na każde dziecko. My tego nie zabierzemy. Obniżyli wiek emerytalny, a dwa miesiące później proszą emerytów, aby nie przechodzili na emeryturę, bo wiedzieli czym to się skończy. Mają swoich doskonałych ekonomistów, którzy powiedzieli pas: koniec z piękną polityką, zaczynamy liczyć. Powiedzieli, że przy takiej polityce za kilka lat zawali się cały system. Kampania wyborcza PiS-u spowodowała jedną rzecz, której się obawiamy: w następnych wyborach partia, która nie zaproponuje wyborcom dwóch, trzech kłamstw nie będzie miała żadnych szans – podsumował poseł M. Rząsa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I PO będzie rządziła. Dni pisiorów są już policzone.......
''Polska, Polska, co to kurwa jest? Ukrzyżowana na mapie świata To tylko jeszcze jedno skorumpowane państwo Ze swoją armią, rządem, nacjonalizmem i policją Ja nie wybierałem tego kraju I nie chcę być jego niewolnikiem Więc gówno mnie obchodzi, kto nim rządzi I tak jest kutasem, bo tu chodzi o pieniądze Mam w dupie polityczne deklaracje Jakaś ojczyzna, jakiś hymn - polityczne sztuczki A wciąż wystarczy jedna głupia bomba By w jednej chwili zginął jeden głupi naród System, system co to kurwa jest? Wyzysk - niewolnictwo, poniżenie - nędza Niesprawiedliwość oto co ci proponuje Możesz to wszystko mieć za jedno słowo ''POLSKA'' Ja nie wybierałem tego kraju Represje, więzienia, przymus i prawo I wiem że łatwo powiedzieć ''pierdolę system'' Ale naprawdę czego chcę to Anarchia i Pokój Mam w dupie polityczne deklaracje Jakaś Ojczyzna, jakiś Naród - polityczne sztuczki Dobro kraju? Racja stanu? Odpierdolcie się , słyszałem to już tyle razy! Władza, władza, władza! To wszystko czego chcą Państwo niewolników pod rządami elity Zabierzcie ode mnie swoje brudne łapy Nie potrzebuję waszej pierdolonej opieki Wysadzenie Belwederu nie rozwiąże problemu Bo każdy z Was nosi jego cząstkę Dlatego chuj mnie obchodzi kto tym krajem będzie rządził I tak będzie skurwielem, bo tu chodzi tylko o pieniądze Polska, Polska co za kurwa z niej jest! NIE PYTAJ SIĘ CO MOŻESZ ZROBIĆ DLA KRAJU ZAPYTAJ CO KRAJ ZROBIŁ DLA CIEBIE... WŁOCHATY - POLSKA - YOTUBE.COM * TEKSTOWO.PL
No i gluty w ryj oraz gorący POgrzebacz w odbyt jednym i drugim !!!
A co gdy rządziła mafia afer było ci ok. Bo kradłeś i spałeś do południa a teraz wstajesz przed 6- ą i szukasz szczoteczki do zębów
Ponad 100 polskich pomników może zostać zdelegalizowanych. To konsekwencja demontażu pomnika upamiętniającego UPAhttp://wiadomosci.wp.pl/ponad-100-polskich-pomnikow-moze-zostac-zdelegalizowanych-to-konsekwencja-demontazu-pomnika-upamietniajacego-upa-6116614774036097a
HRUSZOWICE: UKRAIŃCY ODŚPIEWALI HYMN NA MIEJSCU ZBURZONEGO „POMNIKA” UPAhttps://kresy.pl/wydarzenia/hruszowice-ukraincy-odspiewali-hymn-na-miejscu-zburzonego-pomnika-upa-video/
Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość. Szkoda każdej sekundy w Twoim przypadku. Wal natychmiast do Jarosławia na Kościuszki do "prewentorium". Nie musisz mieć skierowania od rodzinnego. Z tym schorzeniem przyjmują całodobowo. Nie bój się elektrowstrzasów, bo w Twoim przypadku zastosowana ich znaczna ilość to jedyny dla Ciebie ratunek. Szkoda czasu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jak już wrócisz do pełnej świadomości to daj "cynę" jak się czujesz. Powodzenia.
Wszyscy pisiory na to chorują- po prostu debile.
Ej Zenku Ty do mnie pijesz i do tekstu którym żem zacytował ?!? To mam dla Ciebie może taką propozycję, a mianowicie napisz bezpośrednio do kapeli że w swoich tekstach pierdolą nawiedzone dyrdymały oraz że powinni z tego tytułu odwiedzić najbliższą psychuszkę w celu poddania się elektrowstrząsom. Jestem ciekaw co Ci odpiszą i czy wogóle odpiszą ?!? podaje namiar do zespołu - wlochatyband@yahoo.co.uk
Dowiedzieli się że Podkarpacie jest rozwijającym się regionem i przyjechali obczaić co tu można zapierdolić... Bo na śląsku i innych regionach Polski już nic nie ma, większość sprywatyzowali gdy rządzili... Banda kłamców i nieudaczników.. ;)
To ciekawe co mówią ,"że to nie jest rozpoczęcie kampanii wyborczej". TO W TAKIM RAZIE CO TO JEST ? PIKNIK , KANALIE LIBERALNE RZĄDZĄCE POLSKĄ PRZEZ OSTATNIE 8 LAT . I ZAMYKAJĄCE , NISZCZĄCE RESZTKI POLSKIEGO PRZEMYSŁU . SKAZUJĄCY NA PRACĘ POLAKÓW WE WŁASNYM KRAJU - O ILE ZNALAZŁA SIE JAKAŚ PRACA NA UMOWĘ ZLECENIE ZA 12 PLN ? TO CO TO JEST ?/ A MÓWIENIE PRZY OŚMIORNICZKACH ,ŻE ' POLSKA ISTNIEJE TEORETYCZNIE" . TO CO TO JEST , WSZY ZDRADZIECKIE , TARGOWICO . ?
I PO będzie rządziła. Dni pisiorów są już policzone.......
''Polska, Polska, co to kurwa jest? Ukrzyżowana na mapie świata To tylko jeszcze jedno skorumpowane państwo Ze swoją armią, rządem, nacjonalizmem i policją Ja nie wybierałem tego kraju I nie chcę być jego niewolnikiem Więc gówno mnie obchodzi, kto nim rządzi I tak jest kutasem, bo tu chodzi o pieniądze Mam w dupie polityczne deklaracje Jakaś ojczyzna, jakiś hymn - polityczne sztuczki A wciąż wystarczy jedna głupia bomba By w jednej chwili zginął jeden głupi naród System, system co to kurwa jest? Wyzysk - niewolnictwo, poniżenie - nędza Niesprawiedliwość oto co ci proponuje Możesz to wszystko mieć za jedno słowo ''POLSKA'' Ja nie wybierałem tego kraju Represje, więzienia, przymus i prawo I wiem że łatwo powiedzieć ''pierdolę system'' Ale naprawdę czego chcę to Anarchia i Pokój Mam w dupie polityczne deklaracje Jakaś Ojczyzna, jakiś Naród - polityczne sztuczki Dobro kraju? Racja stanu? Odpierdolcie się , słyszałem to już tyle razy! Władza, władza, władza! To wszystko czego chcą Państwo niewolników pod rządami elity Zabierzcie ode mnie swoje brudne łapy Nie potrzebuję waszej pierdolonej opieki Wysadzenie Belwederu nie rozwiąże problemu Bo każdy z Was nosi jego cząstkę Dlatego chuj mnie obchodzi kto tym krajem będzie rządził I tak będzie skurwielem, bo tu chodzi tylko o pieniądze Polska, Polska co za kurwa z niej jest! NIE PYTAJ SIĘ CO MOŻESZ ZROBIĆ DLA KRAJU ZAPYTAJ CO KRAJ ZROBIŁ DLA CIEBIE... WŁOCHATY - POLSKA - YOTUBE.COM * TEKSTOWO.PL
No i gluty w ryj oraz gorący POgrzebacz w odbyt jednym i drugim !!!