„Bezpieczna Szkoła Tirka” zawita do Przemyśla 17 i 18 września.
Akcja "Bezpieczna Szkoła Tirka" odbywać się będzie 17 i 18 września br. w hali sportowej przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 przy ul. Dworskiego 99 w Przemyślu. Jeśli pogoda dopisze, cęść zajęć odbędzie się na sąsiadującym stadionie. Przez zabawy, konkursy i pogadanki przedstawiciele Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego będą przekazywać dzieciom wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na drodze, udzielania pierwszej pomocy, właściwego alarmowania i właściwych postaw w chwilach zagrożenia.
Zajęcia będą trwały w godzinach:
GRUPA 1 9:00 - 10:50
GRUPA 2 10:20 - 12:10
GRUPA 3 11:50 - 13:40
GRUPA 4 13:20 - 15:10
GRUPA 5 14:40 - 16:30
Pierwszego dnia w akcji będą uczestniczyły szkoły z terenu powiatu przemyskiego, zaś drugiego z Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze