Reklama

Ruszają dwa dni z Bezpieczną Szkołą Tirka

„Bezpieczna Szkoła Tirka” zawita do Przemyśla 17 i 18 września.

Akcja "Bezpieczna Szkoła Tirka" odbywać się będzie 17 i 18 września br. w hali sportowej przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 przy ul. Dworskiego 99 w Przemyślu. Jeśli pogoda dopisze, cęść zajęć odbędzie się na sąsiadującym stadionie. Przez zabawy, konkursy i pogadanki przedstawiciele Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego będą przekazywać dzieciom wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na drodze, udzielania pierwszej pomocy, właściwego alarmowania i właściwych postaw w chwilach zagrożenia. 

Zajęcia będą trwały w godzinach:

GRUPA 1 9:00 - 10:50
GRUPA 2 10:20 - 12:10
GRUPA 3 11:50 - 13:40
GRUPA 4 13:20 - 15:10
GRUPA 5 14:40 - 16:30

Pierwszego dnia w akcji będą uczestniczyły szkoły z terenu powiatu przemyskiego, zaś drugiego z Przemyśla.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama