PIŁKA NOŻNA Już 7 lipca br. ruszy V Edycja Międzynarodowego Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „Piłkarskie wtorki”. Impreza, której pomysłodawcą jest poseł PO Marek Rząsa. Na orlikach w: Przemyślu, Przeworsku, Radymnie, Birczy, Nienadowej (gmina Dubiecko) Fredropolu oraz w Kaszycach (gmina Orły) do rywalizacji stanie kilkuset młodych piłkarzy. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.
Turniej ten od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest znakomitą odskocznią dla tych, którzy wakacje spędzają w rodzinnych miejscowościach. Z roku na rok się rozrasta, co tylko potwierdza bardzo pozytywne opinie o nim. – Piłkarskie wtorki to przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich uczestników. Współpraca, odpowiedzialność w zespole, szacunek dla kolegów i przeciwników oraz zdrowia rywalizacja – to cechy, które same w sobie są wartością bezcenną – słusznie zauważa poseł M. Rząsa.
Warunkiem dopuszczenia do turnieju jest złożenie pisemnego zgłoszenia. Uczestnicy niepełnoletni muszą przedstawić pisemną zgodę rodzica (prawnego opiekuna) na udział w turnieju. Wszystkie informacje na temat imprezy można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 16 670-15-88 lub na stronach internetowych lub facebooku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze