Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej dziś, 25 bm., wznowił nabór do służby przygotowawczej w Bieszczadzkim Oddziale SG.
Służbę w Straży Granicznej może pełnić osoba:
Warunkiem uznania kandydata za spełniającego określone w ustawie o Straży Granicznej warunki do pełnienia służby w naszej formacji oraz wykazującego predyspozycje i przydatność do tej służby jest spełnienie łącznie następujących warunków:
PREFERENCJE W ZAKRESIE WYKSZTAŁCENIA I KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mundury już są uszyte dla tych wybrańców... Tylko po co ten cyrk robić z naborem??
najpierw to trzeba być ministrantem w parafii kmiecie a potem to daj boże
Dokladnie. zgadzam sie z wypowiedziami poprzedników :). Pic na wode... no ale "podkładka społeczna" musi być zeby "Plecaki" mogły dostać prace ;). Tak było... jest... i będzie, taki kraj. Tylko pytanie co bedzie jak pojawią sie sytuacje, które juz miały miejsce na innych granicach w Europie... Kto pierwszy?? bedzie uciekał jak nie plecaczki bo tatus czy wujek czy sąsiad, który załatwił ciepłą posadkę ;)Pozdro naiwnym ktorzy nadal sie łudzą ze przy naborze każdy ma równe szanse... a Komendant zasłania sie tylko ustawą... no bo przeciez nie powie wprost.... Miejsca wykupione :D:D
tak to jest że z testu wiedzy, sprawności fizycznej otrzymasz najwięcej punktów ale po rozmowie z dyrektorem będą mówić, że byli lepsi
Jesteś impotentem intelektualnym, nie masz zielonego pojęcia jak wygląda II etap.
Chyba złożę wniosek o przyjęcie do służby wszak znani mi emerytowani f-sze BiOSG potrafili w ciągu dwóch, góra trzech dekad służby dorobić się trzech mieszkań, rok w rok wyjeżdżać na wczasy, kupować tylko salonowe auta i przy okazji utrzymywać dzieci i niepracujące żony a na koniec kariery wcisnąć do formacji swoje potomstwo.
Myślę , że 90% nie zdaje sobie sprawy jaki to jest miod pracować w straży ?
to po co tam się pchają drzwiami i oknami, i wszelkie sznurki ciągną? baby tylko po to aby zadupczyć i na chorobowe iśc , ciąża to choroba, i tak właśnie przez 3 lata zajęte wakaty
Jak sie czasem te dziewczynki i chłopców widzi w słuzbach np. policji czy straży to az strach ze oni mają nas bronić.
Myślicie, że właśnie dlatego po dwóch dniach od wznowienia naboru, znowu go wstrzymali? http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/praca-w-biosg/funkcjonariusze/14395,Funkcjonariusze.htmlKurde, po co był ten "szum" w prasie, telewizji...?
Ponieważ procedury muszą być zachowane, czyli zgłoszenie o naborze. A jak "znajomi królika" złożą "kwity" to można zamknąć nabór. :D
przeciez miejsca juz dawno zajete !!!!
Pic na wodę :D
mundury już są uszyte dla tych wybrańców... Tylko po co ten cyrk robić z naborem??