Wzorem ubiegłych lat na rynku znowu stanęła „ muzyczna letnia scena”, z tym, że po remoncie płyty rynku można ją było lepiej umiejscowić przy wschodniej pierzei i publiczność mogła skorzystać z leżaków.
W ubiegły czwartek słuchaczy „muzyką z krainy łagodności” uraczyły Julia Mielniczek wraz z Aleksandrą Koszelik (wokal), a na klawiszach akompaniował im Michał Tkaczyk. Do końca lata jeszcze trochę i jeżeli pogoda dopisze zapowiada się kilka klimatycznych koncertów.
JACEK SZWIC
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze