Reklama

Ruszyła „Przemyska Letnia Scena”

Wzorem ubiegłych lat na rynku znowu stanęła „ muzyczna letnia scena”, z tym, że po remoncie płyty rynku można ją było lepiej umiejscowić przy wschodniej pierzei i publiczność mogła skorzystać z leżaków.

W ubiegły czwartek słuchaczy „muzyką z krainy łagodności” uraczyły Julia Mielniczek wraz z Aleksandrą Koszelik (wokal), a na klawiszach akompaniował im Michał Tkaczyk. Do końca lata jeszcze trochę i jeżeli pogoda dopisze zapowiada się kilka klimatycznych koncertów.

JACEK SZWIC

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości