Zadania wybrane do realizacji w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego są realizowane, a w ubiegłym tygodniu ogłoszono nabór wniosków do wykonania na kolejny rok. Potrwa do 9 września br. Zgłaszać można inicjatywy obywatelskie o charakterze inwestycyjnym – budowy, remonty i modernizacje infrastruktury. Na realizację wszystkich została przeznaczona kwota 600 tysięcy zł.
– Poprzednie edycje budżetu pokazały, że jarosławianie chcą pozytywnie zmieniać rzeczywistość wokół siebie, a w ubiegłym roku zaangażowanie w wybór projektów było imponujące. Dlatego zachęcam do jeszcze większej aktywności w 3. edycji. Powstałe Rady Dzielnic z pewnością będą mogły służyć pomocą mieszkańcom – przypomina i zachęca burmistrz Waldemar Paluch. Szczegółowe informacje o zasadach przygotowania.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze