Reklama

Ruszyła trzecia edycja budżetu obywatelskiego

21/08/2016 10:34

Zadania wybrane do realizacji w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego są realizowane, a w ubiegłym tygodniu ogłoszono nabór wniosków do wykonania na kolejny rok. Potrwa do 9 września br. Zgłaszać można inicjatywy obywatelskie o charakterze inwestycyjnym – budowy, remonty i modernizacje infrastruktury. Na realizację wszystkich została przeznaczona kwota 600 tysięcy zł.

– Poprzednie edycje budżetu pokazały, że jarosławianie chcą pozytywnie zmieniać rzeczywistość wokół siebie, a w ubiegłym roku zaangażowanie w wybór projektów było imponujące. Dlatego zachęcam do jeszcze większej aktywności w 3. edycji. Powstałe Rady Dzielnic z pewnością będą mogły służyć pomocą mieszkańcom – przypomina i zachęca burmistrz Waldemar Paluch. Szczegółowe informacje o zasadach przygotowania.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości