Rozmowa z Markiem Kuchcińskim, dotychczasowym wicemarszałkiem Sejmu RP, liderem PiS na Podkarpaciu.
Osiągnęliście bardzo dobry wynik nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce. Wszystko wskazuje na to, że PiS będzie miało większość w parlamencie.
– Bardzo się cieszę z tego sukcesu i mam wielką świadomość ogromnego zaufania ze strony mieszkańców Podkarpacia i całej Polski. Czujemy za to wielką odpowiedzialność. Mieliśmy ambitny plan, żeby rządzić samodzielnie, po to, żeby w jak największym stopniu zrealizować nasz duży plan zmiany sytuacji w Polsce. Taki wynik to efekt wspólnej pracy i zaangażowania wszystkich 22 kandydatów, z których wszyscy powinni zostać posłami. Zorganizowaliśmy ponad 1500 spotkań w okręgu, podczas których przedstawialiśmy i konsultowaliśmy program.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.może to i dobrze, że PIS wygrał wybory bo pan Kuchciński znowu włamałby się do Apteki z kolegami.
A niech wreszcie pokażą jak się rządzi! Próbkę dał paranoiczny Komitet Kontroli Wyborów w informacji o nieprawidłowościach w Żurawicy. Normalny człowiek nie ma ciągłych podejrzeń wobec innych ludzi. Ci mściwi i nienawistni ludzie nawet nie pofatygowali się aby sprawdzić doniesienie! Piszecie, że widocznie działalność RKW jest "jest niebezpieczna dla reżimu"? Jakiego reżimu w zagłębiu Michalika i Rydzyka!?
Pan Kuchciński ma prawo być jakim chce, i niewiele sobą reprezentować. Natomiast tragiczne a może śmieszne jest to, że dla tylu aż ludzi jest najwyższym autorytetem, idolem, jedynym godnym reprezentowania ich. O czym to świadczy? O mądrości społeczeństwa?
Członek hejluje w nowym, pislamowskim stylu. Ma się z czego cieszyć, bo jego hasełko TERAZ K... MY znów obowiązuje.
Jakie to wszystko proste! A przecież kraj, po PO, jest w ruinie! Gowin już o "trupach" w szafie opowiada. PIS składa się głównie z takich "ekspertów" jak pan Kuchciński.
może to i dobrze, że PIS wygrał wybory bo pan Kuchciński znowu włamałby się do Apteki z kolegami.
A niech wreszcie pokażą jak się rządzi! Próbkę dał paranoiczny Komitet Kontroli Wyborów w informacji o nieprawidłowościach w Żurawicy. Normalny człowiek nie ma ciągłych podejrzeń wobec innych ludzi. Ci mściwi i nienawistni ludzie nawet nie pofatygowali się aby sprawdzić doniesienie! Piszecie, że widocznie działalność RKW jest "jest niebezpieczna dla reżimu"? Jakiego reżimu w zagłębiu Michalika i Rydzyka!?