Reklama

SAN-Pajda w półfinale mistrzostw Polski

12/03/2016 10:54

Jarosławskie siatkarki po raz kolejny pokazały, że się rozwijają i są coraz lepsze. W niedawno odbywających się ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej wygrały wszystkie pojedynki i zapewniły sobie awans do fazy półfinałowej, a tym samym znalazły się w gronie 16 najlepszych drużyn w kraju.

Udało im się pokonać Muszyniankę-Poprad St. Sącz, ŁKS Łódź i Ósemki Siedlce. Poniżej komplet dotychczasowych wyników:

MKS SAN-Pajda Jarosław vs Muszynianka 3:0

MKS SAN-Pajda Jarosław vs ŁKS Łódź 3:1

MKS SAN-Pajda Jarosław vs Siedlce 3:1

– Od 5 lat co roku minimum jeden z naszych zespołów młodzieżowych plasuje się w gronie 12 najlepszych drużyn krajowych. W chwili obecnej 2 zawodniczki naszego klubu są podstawowymi zawodniczkami reprezentacji Polski kadetek i juniorek. Jedna z nich pełni funkcję kapitana – dodaje trener.

– Nasze zawodniczki szkolimy od podstaw. Szukamy je poza Jarosławiem i zabieramy do siebie. Gramy w drugiej lidzę już trzeci rok. Zaczęliśmy z bardzo młodym zespołem, grającym w ubiegłym sezonie i w tym. Gramy na coraz wyższym poziomie. W tym roku walczymy o awans do pierwszej ligi – relacjonuje trener.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama