Jarosławskie siatkarki po raz kolejny pokazały, że się rozwijają i są coraz lepsze. W niedawno odbywających się ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej wygrały wszystkie pojedynki i zapewniły sobie awans do fazy półfinałowej, a tym samym znalazły się w gronie 16 najlepszych drużyn w kraju.
Udało im się pokonać Muszyniankę-Poprad St. Sącz, ŁKS Łódź i Ósemki Siedlce. Poniżej komplet dotychczasowych wyników:
MKS SAN-Pajda Jarosław vs Muszynianka 3:0
MKS SAN-Pajda Jarosław vs ŁKS Łódź 3:1
MKS SAN-Pajda Jarosław vs Siedlce 3:1
– Od 5 lat co roku minimum jeden z naszych zespołów młodzieżowych plasuje się w gronie 12 najlepszych drużyn krajowych. W chwili obecnej 2 zawodniczki naszego klubu są podstawowymi zawodniczkami reprezentacji Polski kadetek i juniorek. Jedna z nich pełni funkcję kapitana – dodaje trener.
– Nasze zawodniczki szkolimy od podstaw. Szukamy je poza Jarosławiem i zabieramy do siebie. Gramy w drugiej lidzę już trzeci rok. Zaczęliśmy z bardzo młodym zespołem, grającym w ubiegłym sezonie i w tym. Gramy na coraz wyższym poziomie. W tym roku walczymy o awans do pierwszej ligi – relacjonuje trener.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze