Reklama

Seat wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca pijany. 2 osoby ranne

22-letni kierowca miał ponad 2 promile we krwi.

W niedzielę przed godz. 8 w Iwierzycach 22-letni kierowca seata na zakręcie wypadł z drogi i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów przydrożnym rowem, uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia dwaj pasażerowie zostali ranni, z lekkimi obrażeniami przewieziono ich do szpitala. 

22-letni mistrz kierownicy był pijany! W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy, okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniał Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama