22-letni kierowca miał ponad 2 promile we krwi.
W niedzielę przed godz. 8 w Iwierzycach 22-letni kierowca seata na zakręcie wypadł z drogi i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów przydrożnym rowem, uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia dwaj pasażerowie zostali ranni, z lekkimi obrażeniami przewieziono ich do szpitala.
22-letni mistrz kierownicy był pijany! W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy, okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniał Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze