Do dwóch kolizji z udziałem rowerzystów doszło wczoraj (19 marca) w Przemyślu i Przedmieściu Dubieckim. W jednym z przypadków sprawcą był kierowca jednośladu.
O 8.30 na ulicy Glazera w Przemyślu rowerzysta nie zachował ostrożności podczas zjeżdżania ze wzniesienia i uderzył w tył jadącego fiata. Oprócz niegroźnych otarć 64-letni mieszkaniec Przemyśla nie odniósł obrażeń.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze