Reklama

Skradziono relikwiarz ze szczątkami św. Ojca Pio z przemyskiego szpitala

Przemyscy funkcjonariusze wyjaśniają sprawę włamania do szpitalnej kaplicy.

Wczoraj, 10 bm.,  złodziej włamał się do gabloty mieszczącej się w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio i skradł z niej relikwie świętego. Policjanci ustalają okoliczności przestępstwa.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Półwyspiarz - niezalogowany 2015-12-11 13:13:56

    Czy tą relikwią była może krew? Jego dłonie ponoć krwawiły wiec...?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rd. - niezalogowany 2015-12-11 13:30:31

    Słownik PWNrelikwia1. «fragment szczątków osoby świętej lub przedmiot z nią związany, będące obiektem kultu religijnego»2. «przedmiot mający dla kogoś dużą wartość uczuciową»

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama