Już po raz 28. w Jarosławiu odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”.
Jest to cykliczna impreza sportowa o zasięgu miejskim dla wszystkich szkół podstawowych w Jarosławiu, a jej współorganizatorem jest sam Bogdan Zając – Honorowy Obywatel Miasta Jarosławia i absolwent Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu. Tegoroczny turniej organizowany jest jako zadanie Budżetu Obywatelskiego 2026: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.
„Turniej promujący sport oraz kibicowanie zgodnie z zasadami fair play odbędzie się w środę, 11 marca, w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu w godzinach 8 – 15”
Reklama
– zapowiadają organizatorzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze