Dziś, 7 bm., w Medyce gościła 18-osobowa z Niemiec, zapoznawali się z pracą funkcjonariuszy Izby Celnej i Straży Granicznej.
Służby celne prezentowały niemieckim dziennikarzom, nauczycielom, urzędnikom i studentom infrastrukturę i rozwiązania organizacyjne zastosowane w drogowym przejściu granicznym, procedury „one stop", skomunikowanie pasów „nic do oclenia" po polskiej i ukraińskiej stronie granicy, a także umiejętności Diany, psa służbowego, która jest specjalistką od wykrywania wyrobów tytoniowych. Goście obejrzeli też skanery do prześwietlania samochodów osobowych, ciężarowych i pociągów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niby tacy wykształceni goście a zwykłej granicy nie widzieli!
Niby tacy wykształceni goście a zwykłej granicy nie widzieli!