Reklama

Służby graniczne oprowadzały gości z Niemiec po przejściu Medyka-Szeginie

Dziś, 7 bm., w Medyce gościła 18-osobowa z Niemiec, zapoznawali się z pracą funkcjonariuszy Izby Celnej i Straży Granicznej.

Służby celne prezentowały niemieckim dziennikarzom, nauczycielom, urzędnikom i studentom infrastrukturę i rozwiązania organizacyjne zastosowane w drogowym przejściu granicznym, procedury „one stop",  skomunikowanie pasów „nic do oclenia" po polskiej i ukraińskiej stronie granicy, a także  umiejętności Diany, psa służbowego, która jest specjalistką od wykrywania wyrobów tytoniowych. Goście obejrzeli też skanery do prześwietlania samochodów osobowych, ciężarowych i pociągów.
Wizyta odbyła  się pod hasłem "Podróż w Civil Society w Polsce". Goście zwiedzą jeszcze Lublin, Kruszyniany i Białystok.


fot.serwis IC Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Buba - niezalogowany 2015-08-08 23:45:48

    Niby tacy wykształceni goście a zwykłej granicy nie widzieli!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości