Reklama

Śmieci, śmieci, wszędzie śmieci

07/10/2014 15:17

Śmieci walające się po najbliższej okolicy polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Medyce to obraz, jaki niemal natychmiast rzuca się w oczy przekraczającym je podróżnym. Najgorsze, że to właśnie niektórzy z nich są odpowiedzialni za ten stan.

Przejście w podprzemyskiej Medyce jest jednym z najstarszych i największych na wschodniej granicy RP. Niezmiennie w ciągu doby przekracza je kilka tysięcy podróżnych. Niektórzy, oczekując na odprawę paszportowo-celną, opróżniają zawartość swoich samochodów wprost na pobocze. Podobnie czynią klienci okolicznych sklepów.

Zupełnie beztrosko zaśmiecają okolicę opakowaniami po kupowanych towarach. Problemu, o którym wielokrotnie informowaliśmy na naszych łamach, wciąż nie udało się skutecznie rozwiązać. Śmieci jak były, tak wciąż są obecne w pobliżu przejścia granicznego, jak również przy prowadzącej do niego drodze krajowej. Czy zarządca tej ostatniej oraz władze samorządowe gminy nie kwapią się do stanowczej walki ze zjawiskiem?


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Iza - niezalogowany 2015-01-28 20:17:59

    CCTV i mandaty, sprawa rozwiązana. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości