Reklama

Śmiertelny wypadek podczas wycinki drzewa. Ciągnik przygniótł mężczyznę

Do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 57-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, doszło w sobotę, 5 bm., w Rokszycach.

Dwóch mężczyzn pracowało przy wywózce drewna z lasu.

Kiedy kierowca ciągnika cofał, pojazd zjechał na niestabilny grunt, przewrócił się do góry kołami i swoim ciężarem przygniótł kierowcę. Mężczyzna zginął na miejscu. Decyzją prokuratora ciało denata zabezpieczono do badań sekcyjnych. Funkcjonariusze KPP Przemyśl ustalają okoliczności wypadku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama