Reklama

SOK-iści i Urzędnicy Kontroli Skarbowej ujęli przemytniczkę

7 bm. w stacji Przemyśl Główny funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej w Przemyślu i Urzędu Kontroli Skarbowej prowadzili wspólne działania.

Funkcjonariusze w tunelu stacyjnym ujęli kobietę ukraińskiego pochodzenia, która miała przy sobie ponad 70 paczek wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Kobieta przemycała też alkohol. 49-letnia Ukrainka pozostała w dyspozycji funkcjonariuszy Urzędu Kontroli Skarbowej w Przemyślu.  Wartość zabezpieczonego towaru szacuje się na kwotę 1 200 zł.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zwykły obywatel - niezalogowany 2015-09-09 20:48:10

    7 kartonów! Hit dnia. Byście się wstydzili pisać o tym. Napiszcie, ile milionów Choma wpompował w tę stodołę na kopcu w Przemyślu. Kto za to odpowie? Ile milionów z naszych podatków poszło się paść? Jak to wygląda przy jakiejś biednej Ukraince, mającej siedem kartonów fajek? Chory kraj. I ten Duda dygający przed każdym księdzem, a drugi Duda związkowiec w jacuzzi w Kołobrzegu. Człowiekiem roku Kaczyński, nie umiejący zrobić zakupów, bez konta, prawa jazdy, netu, ale za to z kotem. Dom wariatów - to nasz kraj.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama