7 bm. w stacji Przemyśl Główny funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej w Przemyślu i Urzędu Kontroli Skarbowej prowadzili wspólne działania.
Funkcjonariusze w tunelu stacyjnym ujęli kobietę ukraińskiego pochodzenia, która miała przy sobie ponad 70 paczek wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Kobieta przemycała też alkohol. 49-letnia Ukrainka pozostała w dyspozycji funkcjonariuszy Urzędu Kontroli Skarbowej w Przemyślu. Wartość zabezpieczonego towaru szacuje się na kwotę 1 200 zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.7 kartonów! Hit dnia. Byście się wstydzili pisać o tym. Napiszcie, ile milionów Choma wpompował w tę stodołę na kopcu w Przemyślu. Kto za to odpowie? Ile milionów z naszych podatków poszło się paść? Jak to wygląda przy jakiejś biednej Ukraince, mającej siedem kartonów fajek? Chory kraj. I ten Duda dygający przed każdym księdzem, a drugi Duda związkowiec w jacuzzi w Kołobrzegu. Człowiekiem roku Kaczyński, nie umiejący zrobić zakupów, bez konta, prawa jazdy, netu, ale za to z kotem. Dom wariatów - to nasz kraj.
7 kartonów! Hit dnia. Byście się wstydzili pisać o tym. Napiszcie, ile milionów Choma wpompował w tę stodołę na kopcu w Przemyślu. Kto za to odpowie? Ile milionów z naszych podatków poszło się paść? Jak to wygląda przy jakiejś biednej Ukraince, mającej siedem kartonów fajek? Chory kraj. I ten Duda dygający przed każdym księdzem, a drugi Duda związkowiec w jacuzzi w Kołobrzegu. Człowiekiem roku Kaczyński, nie umiejący zrobić zakupów, bez konta, prawa jazdy, netu, ale za to z kotem. Dom wariatów - to nasz kraj.