Reklama

Spędzi rok w więzieniu za kopanie psa

30-latek z Dębicy skopał psa czekającego przy sklepie na swoją właścicielkę. Usłyszał zarzuty.

W czwartek około godz. 16 dębicka policja przyjęła zgłoszenie, że pijany mężczyzna kopał psa czekającego przed sklepem na swoją właścicielkę. – Patrol skierowany na miejsce interwencji nie zastał zgłaszającej, jak również opisanego mężczyzny. Kobieta wraz ze swoim pupilem była już w lecznicy weterynaryjnej. Lekarz stwierdził, że pies był uderzony w okolice głowy oraz kręgosłupa, gdzie miał widoczne obrażenia. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do ustalenia sprawcy opisanego czynu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Dębicy – podaje serwis KPP Dębica. Mężczyzna miał 1,32 promila alkoholu we krwi, został więc zatrzymany na noc w komendzie.
28 bm. postawiono mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Sąd wymierzył mu karę zakazu posiadania zwierząt przez 10 lat, nawiązka 1000 zł na rzecz leczenia rannaeg psa i rok pozbawienia wolności.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2015-08-29 21:09:39

    A pan rzeźnik w obskurnych katolico - ateistycznych czy żydowsko koszernych rzeźniach morduje na akord dziesiątki i setki zwierząt. Dlaczego o tym nie piszecie ?!? Dlatego, że czekacie na te szczątki bestialsko zamordowanych zwierząt, aby je zakupić w sklepie potem przyrządzić, zeżreć, przetrawić i wysrać, jak dacie radę oczywiście !??   YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKU   YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO   YOUTUBE.COM - WŁOCHATY  - PODŁOŚĆ (GŁOS ZWIERZĄT)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hmm - niezalogowany 2015-08-30 15:40:42

    A w jarosławiu pollicja uważa, że bicie psa po głowie to nie jest znęcanie!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wrrrr - niezalogowany 2015-09-01 19:26:46

    Ta akurat. Zobaczył sobie "pijczyna" (podchmielony klient) psa i zaczął go kopać bez namysłu. Może go ten pies zaatakował? Tutaj nie chodzi o psa tylko o właścicielkę. Jak by kopał psa babie ze wsi to pewnie jeszcze by chłopy pomogły. W tym przypadku nadepnął na odcisk jakiejś "ąę" która zna kogo trzeba i "duuużo może". Nawet wsadzać ludzi do więzienia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama