30-latek z Dębicy skopał psa czekającego przy sklepie na swoją właścicielkę. Usłyszał zarzuty.
W czwartek około godz. 16 dębicka policja przyjęła zgłoszenie, że pijany mężczyzna kopał psa czekającego przed sklepem na swoją właścicielkę. – Patrol skierowany na miejsce interwencji nie zastał zgłaszającej, jak również opisanego mężczyzny. Kobieta wraz ze swoim pupilem była już w lecznicy weterynaryjnej. Lekarz stwierdził, że pies był uderzony w okolice głowy oraz kręgosłupa, gdzie miał widoczne obrażenia. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do ustalenia sprawcy opisanego czynu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Dębicy – podaje serwis KPP Dębica. Mężczyzna miał 1,32 promila alkoholu we krwi, został więc zatrzymany na noc w komendzie.
28 bm. postawiono mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Sąd wymierzył mu karę zakazu posiadania zwierząt przez 10 lat, nawiązka 1000 zł na rzecz leczenia rannaeg psa i rok pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A pan rzeźnik w obskurnych katolico - ateistycznych czy żydowsko koszernych rzeźniach morduje na akord dziesiątki i setki zwierząt. Dlaczego o tym nie piszecie ?!? Dlatego, że czekacie na te szczątki bestialsko zamordowanych zwierząt, aby je zakupić w sklepie potem przyrządzić, zeżreć, przetrawić i wysrać, jak dacie radę oczywiście !?? YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKU YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO YOUTUBE.COM - WŁOCHATY - PODŁOŚĆ (GŁOS ZWIERZĄT)
A w jarosławiu pollicja uważa, że bicie psa po głowie to nie jest znęcanie!!!!!
Ta akurat. Zobaczył sobie "pijczyna" (podchmielony klient) psa i zaczął go kopać bez namysłu. Może go ten pies zaatakował? Tutaj nie chodzi o psa tylko o właścicielkę. Jak by kopał psa babie ze wsi to pewnie jeszcze by chłopy pomogły. W tym przypadku nadepnął na odcisk jakiejś "ąę" która zna kogo trzeba i "duuużo może". Nawet wsadzać ludzi do więzienia
Za kopnięcie psa rok za zamordowanie człowieka rok w zawiasach .
A pan rzeźnik w obskurnych katolico - ateistycznych czy żydowsko koszernych rzeźniach morduje na akord dziesiątki i setki zwierząt. Dlaczego o tym nie piszecie ?!? Dlatego, że czekacie na te szczątki bestialsko zamordowanych zwierząt, aby je zakupić w sklepie potem przyrządzić, zeżreć, przetrawić i wysrać, jak dacie radę oczywiście !?? YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKU YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO YOUTUBE.COM - WŁOCHATY - PODŁOŚĆ (GŁOS ZWIERZĄT)
A w jarosławiu pollicja uważa, że bicie psa po głowie to nie jest znęcanie!!!!!
Ta akurat. Zobaczył sobie "pijczyna" (podchmielony klient) psa i zaczął go kopać bez namysłu. Może go ten pies zaatakował? Tutaj nie chodzi o psa tylko o właścicielkę. Jak by kopał psa babie ze wsi to pewnie jeszcze by chłopy pomogły. W tym przypadku nadepnął na odcisk jakiejś "ąę" która zna kogo trzeba i "duuużo może". Nawet wsadzać ludzi do więzienia