Reklama

Staranował ogrodzenie posesji sąsiada. Był kompletnie pijany

Mężczyzna, który wjechał w ogrodzenie sąsiada, miał niemal 3 promile i 5-letnie zakaz kierowania pojazdami.

8 września, ok. godz. 11, kierujący oplem staranował ogrodzenie posesji i pieszo uciekł do domu.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję i trafił na komendę. Tam się okazało, że miał 2,8 promila alkoholu w organizmie. W dodatku kierował, nie posiadając prawa jazdy, ponieważ zostało mu ono zabrane własnie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Uprawnienia cofnięto  na lata 2015 – 2020. Teraz 40-latkowi grozi dożywotni zakaz prowadzenie pojazdów.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ricc - niezalogowany 2017-09-11 18:06:35

    Które Chałupki ? Przeworskie ? Raczej nie,zdjęcie KPP Nisko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości