Reklama

Starszy pan uszkodził samochód urzędników

15/10/2016 13:18

Zatrzymano 68-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który uszkodził samochód służbowy pracowników administracji. Mężczyzna grożąc, zmuszał ich do zaniechania czynności służbowych.

13 październia br., około godziny 10, dwóch pracowników administracji rządowej zgłosiło uszkodzenie samochodu służbowego.

Gdy w jednej z miejscowości powiatu przeworskiego wykonywali oni pomiar działek, do ich pojazdu podszedł starszy mężczyzna, który zaczął uderzać laską w samochód. Chciał przerwać ich działania, grożąc przy tym pozbawieniem życia. Urzędnicy przerwali i zawiadomili policję. 68-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-10-16 11:11:58

    Straszne, przeszkadzać dojnej zmianie. PISoBOLSZEWIA tego mu nie wybaczy no chyba że Maliniak ułaskawi ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ti - niezalogowany 2016-10-16 14:25:53

    Na tym terenie rządzi psl, więc nie pleć bzur hasler.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości