Zatrzymano 68-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który uszkodził samochód służbowy pracowników administracji. Mężczyzna grożąc, zmuszał ich do zaniechania czynności służbowych.
13 październia br., około godziny 10, dwóch pracowników administracji rządowej zgłosiło uszkodzenie samochodu służbowego.
Gdy w jednej z miejscowości powiatu przeworskiego wykonywali oni pomiar działek, do ich pojazdu podszedł starszy mężczyzna, który zaczął uderzać laską w samochód. Chciał przerwać ich działania, grożąc przy tym pozbawieniem życia. Urzędnicy przerwali i zawiadomili policję. 68-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Straszne, przeszkadzać dojnej zmianie. PISoBOLSZEWIA tego mu nie wybaczy no chyba że Maliniak ułaskawi ?
Na tym terenie rządzi psl, więc nie pleć bzur hasler.