Goszczący w Jarosławiu uczestnicy Światowych Dni Młodzieży mogą skorzystać z pomocy Straży Miejskiej. Do niedzieli czynny jest w siedzibie straży całodobowy punkt informacyjny. Dyżurujący w ratuszu funkcjonariusze pomogą rozwiązać problemy pielgrzymów. Można też kontaktować się z nimi telefonicznie.
Posługujący się identyfikatorami uczestnicy Światowych Dni Młodzieży mogą w Jarosławiu korzystać nieodpłatnie z miejskiej komunikacji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
O to właściwe zajęcie