Reklama

Strażnicy graniczni odesłali nielegalnych imigrantów

04/11/2016 16:21

Dzisiaj (4 listopada), dwóch nielegalnych imigrantów zostało przekazanych na Ukrainę.

To obywatele Rosji narodowości czeczeńskiej, którzy zostali zatrzymani przez Straż Graniczną w środę (2 listopada) w okolicach Lutowisk.

Mężczyźni w wieku 35 i 46 lat przyznali, że idąc pieszo pod osłoną nocy, nielegalnie przekroczyli granicę  z Ukrainy do Polski.  W przedstawionych do kontroli dokumentach, nie posiadali stosownych wiz wjazdowych do UE.

Celem ich podróży miały być Niemcy, gdzie, jak powiedzieli, czekają na nich rodziny.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości