Reklama

Studenci Erasmusa wrócili z hiszpańskiej Murcji

27/07/2016 13:39

Serhii Yazybchuk i Anastasiia Chekulayeva, studenci II roku filologii angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu wrócili z Uniwersytetu w Murcji w Hiszpanii.

Spędzili tam cały semestr w ramach programu Erasmus+. – Taki wyjazd zmienia życie. Otwiera[paywall] umysły i daje mnóstwo znajomości – oceniają.

Murcia to słoneczne, gorące i towarzyskie miasto. Taką zobaczyliśmy ją w pierwszy dzień naszego pobytu w Hiszpanii.

– Cztery miesiące letniego semestru spędzone tam otworzyły nam możliwość poznania wielu ciekawych ludzi i malowniczych miejsc. Obecnie mamy kolegów na całym świecie. Są we Włoszech, w Belgii, Francji i Stanach Zjednoczonych. Zdobyliśmy cenne doświadczenia. Wracamy już jako inni ludzie. Bardziej otwarci i gotowi do poznawania świata – opowiadają.

Reklama

Erasmus+ oferuje studentom PWSTE dwa rodzaje wyjazdów. Są to pobyty semestralne lub całoroczne na zagranicznej uczelni ze stypendium w wysokości 300 – 500 euro lub praktyki w instytucjach ze stypendium od 400 do 600 euro.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości