Od środy 20 lipca trwają w archidiecezji przemyskiej diecezjalne obchody ŚDM.
Uczestnicy z Przemyśla oraz różnych zakątków świata, m.in.: z Francji, Włoch czy Palestyny w pełni korzystają z programu ŚDM. Wspólną modlitwę i czuwanie łączą z integracją poprzez prace w grupach oraz zabawy. Wspaniała atmosfera panowała w czwartkowy wieczór (21 bm.), kiedy to na scenie w rynku miasta występował zespół „Pieśni i tańca PRZEMYŚL”. Uczestnicy spotkania z wielkim entuzjazmem bawili się pod sceną przy rytmach poloneza, krakowiaka oraz innych polskich tańców ludowych. Na drugi dzień (22.07) do południa uczestnicy spotkania adorowali krzyż w archidiecezji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze