Reklama

Świetna inicjatywa! Oby więcej takich

02/05/2021 07:23

– Dobre pomysły warto chwalić, dlatego chciałem wyrazić swoją aprobatę dla pomysłu upiększania miejskiej przestrzeni muralami nawiązującymi do czasów Twierdzy Przemyśl czy przedstawiającymi ważne i zasłużone dla miasta postaci.

– Zapoczątkowana seria prezentuje się świetnie, ożywia miasto i szare elewacje i nadaje mu charakter. Brawo dla pomysłodawców i wykonawcy. Oby więcej takich inicjatyw – chwali koncepcję przemyślanin.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Writhe - niezalogowany 2021-05-02 14:12:22

    Popieram, świetna inicjatywa. A ten na murze to nie jest czasem słynny przemyski mecenas, któremu wielu zawdzięcza wygrane w sądzie sprawy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PRL - niezalogowany 2021-05-02 16:01:36

    Skoro ten kto to zlecił tak tęskni do okupacji Austrio węgierskiej że wymalowali żołnierza austriackiego na Smolki, to może dla równowagi niech namalują żołnierzy ukraińskich i hitlerowskich. A ten mecenas to jakie sprawy wygrywał przeciwko Polsce czy Austro Węgrom? A Pstrowskiego też by pasowało powrotem powiesić na Glazera, ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zzz - niezalogowany 2021-05-06 08:45:21

    A ja się pytam kto sponsoruje te murale i jaki ma w tym interes? Czy nie jedna z przemyskich firm? Czy później nie jest łatwiej przepchnąć swoich spraw w urzędzie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama