– Dobre pomysły warto chwalić, dlatego chciałem wyrazić swoją aprobatę dla pomysłu upiększania miejskiej przestrzeni muralami nawiązującymi do czasów Twierdzy Przemyśl czy przedstawiającymi ważne i zasłużone dla miasta postaci.
– Zapoczątkowana seria prezentuje się świetnie, ożywia miasto i szare elewacje i nadaje mu charakter. Brawo dla pomysłodawców i wykonawcy. Oby więcej takich inicjatyw – chwali koncepcję przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Popieram, świetna inicjatywa. A ten na murze to nie jest czasem słynny przemyski mecenas, któremu wielu zawdzięcza wygrane w sądzie sprawy?
Skoro ten kto to zlecił tak tęskni do okupacji Austrio węgierskiej że wymalowali żołnierza austriackiego na Smolki, to może dla równowagi niech namalują żołnierzy ukraińskich i hitlerowskich. A ten mecenas to jakie sprawy wygrywał przeciwko Polsce czy Austro Węgrom? A Pstrowskiego też by pasowało powrotem powiesić na Glazera, ?
A ja się pytam kto sponsoruje te murale i jaki ma w tym interes? Czy nie jedna z przemyskich firm? Czy później nie jest łatwiej przepchnąć swoich spraw w urzędzie?
Juz wszystko jasne, kolejny mural w miescie z chlopcem z rybka, a na gorze sponsor dobrodziej, ktory bezinteresownie sponsoruje dzielo, wstyd panie prezydencie... ciekawe kto naprawi straty po budowie na Matejki 3, chodniki, nawierzchie ulicy, mury oporowe... teraz juz wiadomo dlaczego tak latwo dostaja zgody od wszelkich organow...
Popieram, świetna inicjatywa. A ten na murze to nie jest czasem słynny przemyski mecenas, któremu wielu zawdzięcza wygrane w sądzie sprawy?
Skoro ten kto to zlecił tak tęskni do okupacji Austrio węgierskiej że wymalowali żołnierza austriackiego na Smolki, to może dla równowagi niech namalują żołnierzy ukraińskich i hitlerowskich. A ten mecenas to jakie sprawy wygrywał przeciwko Polsce czy Austro Węgrom? A Pstrowskiego też by pasowało powrotem powiesić na Glazera, ?
A ja się pytam kto sponsoruje te murale i jaki ma w tym interes? Czy nie jedna z przemyskich firm? Czy później nie jest łatwiej przepchnąć swoich spraw w urzędzie?