15 lipca miały miejsce uroczyste obchody lubaczowskiej policji. W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej odbyło się wręczenie awansów z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mł. insp. Zbigniewa Sowy dla 27 policjantów.




Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze