– Ulica Smolki to ulica jednokierunkowa. Można w nią wjechać z Dworskiego. Po jej lewej stronie kierowcy mogą parkować samochody, ale tylko tam, bo po prawej jest zakaz.
– Bywa, że miejsc nie starcza dla wszystkich, więc co bardziej zapobiegliwi notorycznie blokują miejsca, ustawiając pachołki czy skrzynki. No ale to droga publiczna, nikt najpewniej nie opłacił sobie miejsca postojowego, więc te zwyczaje wydają się zupełnie niezrozumiałe. Nie powinno być czegoś takiego, jak rezerwowanie miejsc parkingowych. To blokowanie wolnej przestrzeni, co jest całkowicie nielegalne. Może przydałyby się w tym miejscu częstsze patrole straży miejskiej, co spowodowałoby odstąpienie od tego rodzaju praktyk – stwierdza przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze