W ubiegłym tygodniu, podczas prac ziemnych przy jednym z budynków na ulicy Kamienny Most, pracownicy znaleźli szczątki kości ludzkich.
Powiadomiono o tym policjantów, którzy wspólnie z prokuratorem dokonali oględzin. Następnie kości zostały zabezpieczone w prosektorium do dalszych badań patomorfologicznych, które – być może – pozwolą ustalić przynajmniej, z jakiego okresu pochodzą. Podczas okupacji na tym terenie było getto i prawdopodobnie nie są to jedyne szczątki ludzkie, jakie znajdują się w ziemi w tamtej okolicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To już nie było na czym położyć, tylko bezpośrednio na chodniku?Prawie jak w ruskim błocie.
To już nie było na czym położyć, tylko bezpośrednio na chodniku?Prawie jak w ruskim błocie.